Субота 15 грудня 2018 р. 06:43 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігів переміг у відборі для участі у проекті GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях»

Чернігів переміг у відборі для участі у проекті українсько-німецького технічного співробітництва GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях». Про фінальний етап цього відбору ми розповідали 7 лютого.

Проект реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням Федерального Уряду Німеччини.

У березні-квітні планується підписання Меморандуму про співпрацю між Черніговом і цим проектом.

Тривалість проекту – до липня 2019 року, загальний бюджет – 3 млн Євро.

Другим містом-переможцем у проекті  українсько-німецького технічного співробітництва GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях» визначені Суми.

У першому етапі відбору серед  15-ти українських міст разом з Черніговом  були відібрані ще 3 інші українських міста: Суми, Чернівці та Івано-Франківськ.

Чернігів вже має досвід позитивної співпраці з GIZ у проекті «Енергоефективність у будівлях» у  2008-2013 роках. Саме з проектом GIZ у Чернігові розпочато створення системи енергоменеджменту міста та розроблені перші програми енергоефективності.

17 лютого 2017 р.