7 лютого 2017 р.

Збір гуманітарної допомоги для Авдіївки: що потрібно

Для гуманітарної допомоги мешканцям міста Авдіївки Донецької області, які постраждали внаслідок артилерійських та ракетних обстрілів, на сьогодні найбільше потрібні:

-         Теплі ковдри;

-         Дитяче харчування (сухе);

-         Підгузки для дорослих та дітей.

Про це повідомив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Чернігівської міської ради Григорій Годун, посилаючись на інформацію профільного департаменту облдержадміністрації.

Як вже повідомлялося вчора, в Чернігівській міській раді ініціювали збір теплих речей для жителів Авдіївки.

Від Чернігівської області вже був відправлений один гуманітарний вантаж на Авдіївку, зараз розглядається питання про направлення другого.

Відділ з надзвичайних ситуацій Чернігівської міської ради готовий допомогти у зборі та передачі допомоги волонтерському центру. Тел. відділу – 629-480.

Також допомогу в Чернігові можна приносити одразу до Волонтерського центру за адресою вул. Гетьмана Полуботка, 70 (вхід до будівлі Департаменту з надзвичайних ситуацій навпроти педуніверситету).