17 січня 2017 р.

У Чернігові для учасників АТО виділили 128 земельних ділянок

Вчора, 16 січня, на засіданні Ради ветеранів АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) воїнів АТО при Чернігівській міській раді шляхом жеребкування розподілили 128 земельних ділянок біля садівничого товариства «Гудок» для індивідуального дачного будівництва.

Як вже повідомлялося раніше, на початку засідання члени Ради ветеранів та земельної комісії перевірили списки претендентів – учасників АТО, які написали заяви щодо надання земельних ділянок у місті Чернігові та подали їх до відділу звернень громадян міської ради. Загалом було подано 425 заявок, які приймалися до 12 січня.

Члени Ради допустили до жеребкування 350 осіб. Інші – 75 осіб були виключені через те, що вони не були прописані в м. Чернігові або мали статус учасника бойових дій, але не мали підтвердження, що вони є учасниками АТО. Також виключили заяви, які дублювалися.

Після кількох перевірок списків члени Ради ветеранів АТО оголосили номери земельних ділянок, які автоматично без жеребкування будуть виділені для родин загиблих учасників АТО (2 ділянки), інвалідам І категорії (2 ділянки), інваліду ІІ категорії (1 ділянка).

Потім до барабану загрузили листочки з номерами земельних ділянок для інших претендентів. У ході жеребкування були розподілені ще 123 ділянки.

Процес жеребкування пройшов чітко, організовано, в атмосфері поваги до спільно прийнятих правил та взаємоповаги учасників.

Його пряму трансляцію можна було дивитися он-лайн на сайті міської ради.

Ті, хто залишився цього разу без земельної ділянки, зможуть взяти участь у жеребкуванні наступного разу.

Довідково. Робота з організації цієї процедури тривала протягом місяця. Рада ветеранів АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) воїнів АТО при Чернігівській міській раді збиралася кілька разів у приміщенні міської ради, щоб обговорити всі проблемні питання процесу розподілу земельних ділянок. До складу Ради ветеранів входять представники таких громадських об’єднань: Спілка 13 БТрО, ГО «Щит 41», РПС ПОП «Чернігів», ГО «Дружина князя Чорного», ГО «Родина Чернігівщини», ГО Правий Сектор «Північ», ГО Центр психолого-соціальної допомоги «Ресурс», ГО Військово-спортивний клуб «Північний Корпус», ГО «Відокремлений підрозділ всеукраїнського союзу ветеранів АТО, Чернігівський округ», В/Ч А – 2622, ГО «Товариство сприяння Збройним Силам України та військово-морському флоту», «Рух учасників та ветеранів АТО», ГО «Жіноча сотня Самооборони Чернігова».