28 листопада 2007 р.

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про плату за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів»

На виконання Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” ПРОЕКТ рішення виконавчого комітету міської ради «Про плату за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів" та аналіз регуляторного впливу даного акту оприлюднюється на сайті Чернігівської міської ради за електронною адресою: www.chernigiv-rada.gov.ua Проект спрямований на створення нормативної бази в сфері оплати за тимчасове користування місцями розташування засобів зовнішньої реклами на об’єктах, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади міста Чернігова, або повноваження щодо розпорядження якими здійснюють органи місцевого самоврядування м. Чернігова і передбачає збільшення розміру плати в залежності від зони міста, в якому розташована зовнішня реклама та типу рекламного засобу. Підставою для розробки проекту є приведення у відповідність порядку оплати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів до прийнятих нормативних документів: постанови КМ України від 29 грудня 2003 року «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» та рішення Чернігівської міської ради від 31.05.2007 року «Про правила забудови та використання території міста Чернігова». Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються управлінням економіки міської ради у письмовій формі, протягом місяця з дня його оприлюднення за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7. (відповідальна особа - Максименко Л.В.).