Вівторок 27 червня 2017 р. 20:20 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

До уваги суб'єктів господарювання

У разі виявлення інспекторами Екологічної інспекції порушення ст. 152 КУпАП, а саме п. 2.16 (при снігопадах і ожеледиці суб’єкти благоустрою зобов’язані на територіях прибирання звільняти тротуари, сходи до будинків, установ, організацій, підземних переходів від снігу, льоду та посипати їх піском; своєчасно очищати дахи, водостічні труби, карнизи від льоду із забезпеченням заходів безпеки) «Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова» порушнику буде винесено припис.

Цей припис буде зареєстрований в журналі реєстрації приписів із зазначенням дати, часу складання, фото- та відео фіксації, інформації про порушника та строком виконання (1 доба).

Якщо порушення не буде усунено у зазначений термін, в цьому разі порушника буде притягнуто до адміністративної відповідальності шляхом складання на останнього адміністративного протоколу, який буде направлений на розгляд до адміністративної комісії районних у місті Чернігові рад для прийняття рішення. Розмір санкцій за дане порушення складає 1700 грн.

Для закупівлі піско-соляної суміші можна звертатись до КП «АТП - 2528» міської ради. Ціна за тонну складає 315 грн 40 коп. Телефон для довідок (046 22) 3-22-01, 3-14-59.

Якщо необхідно видалити бурульки з покрівлі, можна звернутися до КП «Зеленбуд». Ціна за оренду автовишки за одну годину складає від 300 до 375 грн з урахуванням ПДВ. За годину роботи спеціаліста, який має четвертий або п’ятий розряд роботи на висоті додатково треба буде сплатити 102 грн. Телефон для довідок (046 22) 3-80-38.

Багатоповерхові будинки обслуговуються комунальними підприємствами, на балансі яких вони перебувають, телефон кол-центру 0(800)-50-93-50.

06 грудня 2016 р.