5 грудня 2016 р.

Виставка робіт чернігівських моделістів до Дня Збройних Сил України

У Чернігові 6 та 7 грудня в клубі «Прометей» КЗ ПНЗ «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» Чернігівської міської ради (вул. Козацька, 13-а) проходитиме виставка масштабних моделей техніки робіт чернігівських моделістів до Дня Збройних Сил України.

Захід проводиться за ініціативи управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради на підтримку проектів інститутів громадянського суспільства, що направлені на патріотичне виховання дітей та молоді міста Чернігова.

У програмі заходів:

10:00 - відкриття виставки

11:00 та 15:00 - безкоштовні майстер-класи для дітей

8:00 – продовження роботи виставки

На виставці будуть представлені роботи таких авторів: Олександра Бондаря, Владислава Кириченка, Анатолія Якимахи, Олександра Климка, Віталія Шишова, Дмитра Оніщенка, Олексія Скобелєва, Жирайра Гуруняна (м. Київ) - вихованців судо-модельного гуртка Клубу юних моряків «Під вітрилами» (керівники - О. Бондар, В. Кириченко).

Інформація за довідками: тел. 774-000 - Олена Ромашко, головний спеціаліст управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.