5 грудня 2016 р.

Бійців-добровольців АТО нагороджено орденом «Лицарський Хрест Добровольця»

У Чернігові на минулому тижні в Міському палаці культури відбулась Перша церемонія нагородження орденом «Лицарський Хрест Добровольця».

Організаторами даного заходу виступила ГО «Жіноча волонтерська сотня Самооборони Чернігівщини».

У заході взяв участь заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако.

На урочистій церемонії волонтери відзначили двадцятьох добровольців з Чернігівщини, які пройшли шлях від Майдану до АТО. Чотирьох з них нагороджено посмертно. Під час заходу виступаючі розповідали біографію бійців, а потім волонтери вручили ордени героям або їхнім рідним. Всі нагороджені не знали, що їх будуть нагороджувати, організатори заходу не розголошували дану інформацію.

Заступник міського голови Олександр Ломако зазначив:

-        Саме добровольці мають отримувати найбільшу увагу з боку влади, якщо на це є можливість. Чернігівська міська рада зараз на найближчій сесії планує виділити 120-140 земельних ділянок для учасників АТО і міський голова Владислав Атрошенко поставив задачу, що в  першу чергу це мають бути добровольці, тому що вони цього заслужили.

Всі ордени були придбані за волонтерські кошти.