21 вересня 2016 р.

Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми й молоддю проведе змагання

Активно розпочав свою роботу в новому навчальному році Чернігівський міський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми й молоддю. За перші два тижні проведено п’ять «Днів туризму» та шість туристичних «КВЕСТів» для учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

На 27 вересня заплановано проведення заходу «Гра-пригода для гуртківців, присвячена Всесвітньому Дню туризму».

7 жовтня відбудеться «Особисто-командна Першість зі спортивного орієнтування серед ЗНЗ м. Чернігова, присвячена пам’яті воїнів-інтернаціоналістів Афганістану».

8 та 9 жовтня проведуться «Багатоденні змагання зі спортивного орієнтування, присвячені пам’яті воїнів-інтернаціоналістів Афганістану».

На 20 жовтня заплановано «Першість Центру ТОВРДМ з ПТ серед гуртківців».

Центр ТОВРДМ буде радий бачити дітей і молодь міста бажаючих займатися туризмом.

Додаткова інформація за контактним телефоном 3-12-40.

За інформацією Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми й молоддю