8 вересня 2016 р.

До голосування в бюджеті участі допущено 61 проект

До загальноміського голосування у рамках бюджету участі допущено 61 проект. Відповідне рішення схвалено 7 вересня під час засідання робочої групи, що пройшло у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Олександра Ломака.

Кожен із поданих проектів виставлявся на голосування членів робочої групи, перед цим озвучувалися пропозиції і зауваження, надані структурними підрозділами міської ради та членами робочої групи.

Всього не допущено до голосування 14 проектів. Ці проекти за тими чи іншими ознаками не відповідали нормам Положення про громадській бюджет м. Чернігова. Зокрема, за ознаками загальнодоступності проекту та неможливості придбання техніки за кошти міського бюджету.

Два проекти за згодою авторів об'єднано в один – це сімейний табір вихідного дня для сімей учасників бойових дій та сімей з особливими потребами «Літо у долонях» та сімейна риболовля – запорука соціальної реабілітації.

Найближчим часом зі змістом усіх проектів допущених до голосування можна буде ознайомитись на сайті Чернігівської міської ради у розділі "Громадський бюджет".

Голосування за проекти пройде у Чернігові з 15 до 30 вересня. Пункти голосування розташовуватимуться у 14 місцях.

Відділ звернень громадян Чернігівської міської ради (вул. Шевченка, 9)

Центр надання адміністративних послуг (вул. Рокоссовського, 20-А)

Деснянська районна у місті Чернігові рада (пр. Перемоги, 141)

Новозаводська районна у місті Чернігові рада (вул. Івана Мазепи, 19)

Палац культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді (вул. Д. Самоквасова, 8)

Будівельний ліцей (пр. Миру 247)

Професійний ліцей деревообробної промисловості (вул. Музична, 2-а)

Вище професійне училище побутового обслуговування (вул. Козацька, 11-а)

Професійний ліцей залізничного транспорту (вул. Реміснича, 56)

КП «ЖЕК-13» (вул. Незалежності, 14-а) або Файнбук (Базис – вул. Незалежності 12-а)

ЗНЗ № 16 (вул. Шевченоко, 93)

ЗНЗ №4 (вул. Толстого, 17)

ЗНЗ №21 (вул. Цимбалиста, 5)

Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Реміснича 24-а)

Довідка:

Бюджет участі передбачає залучення жителів Чернігова до розподілу коштів міського бюджету на наступний бюджетний рік, а також вирішити важливі, на переконання мешканців міста, проблеми.

На реалізацію проектів-переможців у бюджеті Чернігова на 2017 рік планується передбачити до 1%від його загального обсягу - це орієнтовно 6,4 млн грн.