Субота 15 грудня 2018 р. 06:42 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Дні сталої енергії у Чернігові: брейн-ринг серед школярів

Сьогодні у приміщенні ЗНЗ №22 проведено брейн-ринг на тему енергозбереження. Участь у брейн-рингу взяли дві команди, серед яких були учні 10 та 11 класів. Захід відбувся у рамках Днів сталої енергії у Чернігові, що проводиться відповідно до Європейської ініціативи – «Угода мерів». Подія організована за участі Громадянської мережі ОПОРА.

Метою проведення заходу є ознайомлення дітей з актуальними екологічними проблемами сучасності, зокрема, проблемою енергозбереження, формування бережливого ставлення до природних багатств.

Брейн-ринг проходив у 2 тури. У 1 та 2 турі команди відповідали на запитання, бал зараховувався тій команді, яка перша надала правильну відповідь. Всі запитання були легкими та цікавими, але над деякими питаннями було потрібно трішки більше помислити.

Учасникам заходу було показано відеоролик, в якому висвітлено актуальніші проблеми енергозбереження.

За участь у конкурсах школярі отримали призи, які були надані Громадянською мережею ОПОРА та Чернігівською міською радою.

07 вересня 2016 р.