2 серпня 2016 р.

Увага! Міські конкурси для творчих і креативних. Приз – сучасний ґаджет

Напередодні Днів сталої енергії в Чернігові, які будуть проводитися 1-9 вересня, оргкомітет цього заходу оголошує 2 міських конкурси: конкурс на кращу фото-картину на тему «Яскравий приклад енергозбереження» та конкурс на кращий логотип чернігівських Днів сталої енергії.

Приз переможцю в кожному з цих конкурсів – сучасний ґаджет: мультизарядний пристрій на сонячній батареї.

Технічне завдання для фотороботи:

Формат - «jpg».

Від одного учасника приймається не більше трьох робіт.

Технічне завдання для логотипу:

Логотип має відображати ідею енергозбереження, збільшення використання відновлюваної енергії та збереження таким чином навколишнього середовища.

Має складатися з зображення та слогану.

Слоган: «Збережи енергію, збережи майбутнє!»

Місце розташування текстової частини – на розсуд автора логотипу.

Логотип не має повторювати вже існуючі логотипи брендів. Він має бути «промовистим», виглядати сучасно, лаконічно, легко скануватися.

Вітається, якщо він одразу буде зроблений у програмі векторної графіки з копією у форматі «jpg».  Але головне – вдала ідея, тому допустимі також зображення, виконані іншими способами.

Від одного учасника приймається не більше одної конкурсної роботи.

Зображення мають надсилатися на електронну адресу [email protected] до 22 серпня 2016 року (включно).

Надсилаючи заявку, учасник конкурсу також повідомляє своє ім’я, а також свій контактний телефон та електронну пошту для зворотного зв’язку.

Роботи претендентів публікуються на сторінці «Прес-служба Чернігівської міської ради» в соціальній мережі «Фейсбук» та на веб-порталі Чернігівської міської ради з можливістю електронного голосування. З урахуванням його результатів остаточне рішення прийматиме журі.

Довідково:

З 1 по 9 вересня – Дні сталої енергії в Чернігові