8 жовтня 2007 р.

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету міської ради “Про вартість проїзду в міському пасажирському транспорті”

На виконання Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” ПРОЕКТ рішення виконавчого комітету міської ради "Про вартість проїзду в міському пасажирському транспорті" та аналіз регуляторного впливу даного акту оприлюднюються на сайті Чернігівської міської ради за адресою: www.chernigiv-rada.gov.ua Проект спрямований на зменшення вартості місячних проїзних квитків у тролейбусі та збільшення вартості разового квитка в автобусі з кількістю місць для сидіння більше сімнадцяти. Підставою для розробки проекту є зростання мінімального розміру заробітної плати, збільшення витрат на паливно-мастильні матеріали, запасні частини, комплектуючі, збільшення витрат на послуги сторонніх організацій. Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються управлінням економіки міської ради у письмовій формі, протягом місяця з дня оприлюднення цього проекту за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7, каб. № 6 (відповідальна особа – Максименко Л.В.).