5 жовтня 2007 р.

У Чернігові вітали освітян

Напередодні Дня працівників освіти у Чернігівському обласному музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка відбулися урочисті заходи. Привітати керівників навчальних закладів, вчителів, вихователів, ветеранів педагогічної праці з їх професійним святом прийшли керівники області й міста: голова обласної ради Наталія Романова, керівник апарату облдержадміністрації Володимир Приходько, міський голова Олександр Соколов. За словами начальника управління освіти Чернігівської міської ради Володимира Купріяненка Чернігів має пишатися своєю потужною армією працівників освітянської ниви, серед яких шість заслужених вчителів України і майже половина – вчителі вищої категорії. Про високий професійний рівень педагогічного складу свідчать досягнення учнів середніх навчальних закладів міста на обласних предметних олімпіадах, де вони вибороли 109 дипломів і посіли 1 місце за результатами олімпіад в області. Міський голова Олександр Соколов сердечно привітав працівників освіти зі святом, що символізує всенародне визнання, і висловив безмежну вдячність за їх самовіддану, невтомну благородну працю. Він зазначив, що освіта є найвищим національним пріоритетом, основою для розвитку особистості, суспільства та держави. Саме педагогічна громада, на його думку, виховує нові покоління свідомих і талановитих громадян, які здатні забезпечити інтелектуальний розвиток країни в сучасному світі, її рух до стандартів демократії та благополуччя. За високий професіоналізм, сумлінну працю, значний особистий внесок у роботу по навчанню і вихованню молодого покоління Почесною Грамотою Чернігівської міської ради нагороджені Єрмоленко Тетяна Петрівна –завідувач комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №36» Лесун Лариса Володимирівна – директор Чернігівської загальноосвітньої школи 1-III ступенів №33 Коломієць Анатолій Петрович – директор спеціальної школи I-III ступенів для дітей з вадами слуху м. Чернігова Почесною Грамотою Новозаводської районної у місті Чернігові ради нагороджені Бочок Тетяна Тимофіївна – вихователь-методист комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №32 «Веселка» Доман Юрій Вікторович – директор Чернігівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №24 Почесною Грамотою Деснянської районної у місті Чернігові ради нагороджені Хатимирська Людмила Анатоліївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Чернігівської ЗОШ I-III ступенів № 7 Яковчук Олена Миколаївна, заступник директора з виховної роботи Чернігівської ЗОШ I-III ступенів № 29. Для працівників освіти відбувся урочистий святковий концерт.