3 жовтня 2007 р.

Ганьба вандалізму на кладовищах

Про недопущення актів вандалізму на кладовищах міста, належне виховання підростаючого покоління йшлося під час розширеної наради із заступниками міського голови, начальниками відділів та управлінь міської ради, головами Деснянської та Новозаводської районних рад, керівниками міських органів державної виконавчої влади, міських служб та засобів масової інформації. Про роботу комунального підприємства «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» щодо забезпечення населення міста ритуальними послугами розповів начальник підприємства Володимир Куліш. Він повідомив, що комбінат, де працює 134 особи, надає 88 видів послуг від виклику агента ритуальної служби додому, до безпосередньо здійснення поховання. Для реалізації цих послуг при комбінаті організовані ритуальна служба, агентська служба, оркестр, виготовлення вінків та пам’ятників, цехи з обробки граніту та столярний, а також ряд спеціалізованих бригад. Володимир Куліш підкреслив, що ціни на послуги значно нижчі, ніж деінде по місту. Підприємство утримує 11 міських кладовищ. Викликає стурбованість той факт, що за півроку вандали поруйнували майже 30 пам’ятників. На думку начальника підприємства, факти вандалізму свідчать як про низьку громадянську свідомість, так і недоліки виховання. Більша частина понівечених пам’ятників відновлені, а до кінця року всі могили будуть упорядковані. Власними силами комбінат забезпечує порядок і благоустрій територій кладовищ: вивезення сміття, упорядкування під’їзних шляхів, вирубку аварійних дерев. До керівництва міськради начальник підприємства звернувся з проханням виділити кошти на облаштування огорожі на кладовищах Яцево, Ялівщина, по вул. Кочерги, на Котах, на ТЕЦ, на Німецькому та на Півцях.