27 серпня 2007 р.

Чернігівці відсвяткували День незалежності

За інформацією відділу зв’язків з громадськістю міської ради, майже 30 тисяч чернігівців взяли участь у святкових заходах, проведених в обласному центрі до 16-ї річниці незалежності України. Напередодні свята в обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім.Т.Г.Шевченка відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня Державного Прапора України та 16-ї річниці Незалежності України. Після закінчення святкового концерту представники влади та громадськості урочистою ходою вирушили покласти квіти до пам’ятника видатному синові українського народу Тарасу Шевченку. У День незалежності біля Каменя борцям за волю України відбувся мітинг за участю керівництва облдержадміністрації, Чернігівської обласної та міської рад, представників політичних партій та громадських об’єднань. Керуючий Чернігівської єпархії Української православної церкви Київського патріархату, єпископ Чернігівський і Ніжинський Севастіан відправив молебень за Україну. Міський голова Олександр Соколов підкреслив, що День незалежності відзначається спільно єдиною громадою, адже це свято – здобуток всього українського народу. Молодим громадянам, що за датою народження є ровесниками держави, були урочисто вручені паспорти та державні прапори від Президента України. Ще напередодні свята під час розширеної наради із заступниками міського голови, начальниками відділів та управлінь міської ради, головами районних рад, керівниками міських органів державної виконавчої влади, міських служб та засобів масової інформації міський голова Олександр Соколов вручив Почесні грамоти та подяки кращим представникам трудових колективів та громадськості. Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету за сумлінну працю та з нагоди – Дня Незалежності України нагороджені: Євгенія Бараненкова – волонтер міського благодійного фонду "Милосердя і доброта", Лідія Кудрявцева – волонтер міського благодійного фонду "Милосердя і доброта", Сергій Леоненко – директор дочірнього підприємства "Пассервіс" відкритого акціонерного товариства "Чернігівавтосервіс". Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету за активну участь у громадському житті міста та з нагоди Дня Незалежності України нагороджені представники об’єднань громадян Анатолій Баранов та Галина Нестеренко, старший фельдшер обласного наркологічного диспансеру Володимир Кузьменко, член Координаційної ради Чернігівського представництва Громадської мережі ОПОРА Тетяна Пекур. За активну участь у громадському житті міста та з нагоди Дня Незалежності України оголошено Подяку Чернігівського міського голови голові Чернігівської міської молодіжної громадської організації "АРМАДА" Павлу Пущенку та президенту Чернігівської громадської організації "Болонський клуб" Артему Макаренку. Чергову річницю незалежності чернігівці традиційно відзначили виставкою квітів і плодів «Щастя краси».