8 жовтня 2015 р.

Чернігівці запрошуються на фестиваль-конкурс української патріотичної пісні «Поклик серця»

18 жовтня 2015 року у Міському Палаці культури (вул. Щорса, 23) відбудеться гала-концерт учасників міського фестивалю-конкурсу української патріотичної пісні «Поклик серця», присвяченого 71-й річниці вигнання нацистських окупантів з України.

Фестиваль-конкурс організовано за підтримки Чернігівського міського голови Олександра Соколова та проводиться з метою пропаганди творів громадянського і національно-патріотичного звучання, творів, які оспівують славетні подвиги українського народу, виховання у підростаючого покоління патріотичної свідомості, любові до рідного краю, його історичного минулого.

Учасниками фестивалю-конкурсу є учні загальноосвітніх шкіл міста, аматорські та професійні виконавці.

Відбірковий тур відбудеться 11 жовтня о 9 годині.

Початок гала-концерту о 16 годині.

Подача заявок та довідки за телефоном: 073-406-34-81, 4-42-05.

До участі запрошуються всі бажаючі!