28 серпня 2015 р.

Призначення в міських закладах охорони здоров’я.

Згідно з розпорядженням Чернігівського міського голови від 26.08. 2015 року з 27 серпня 2015 року головним лікарем Чернігівської міської лікарні № 1 Чернігівської міської ради призначено Кухаря Владислава Вікторовича, а головним лікарем дитячої поліклініки № 1 Чернігівської міської ради – Овсієнко Людмилу Володимирівну.

Кухар Владислав Вікторович розпочав свою трудову діяльність у 1984 році, пройшовши шлях від санітара неврологічного відділення Чернігівської обласної лікарні до головного лікаря дитячої поліклініки № 1 Чернігівської міської ради.

Овсієнко Людмила Володимирівна після закінчення Одеського медичного інституту у 1987 році працювала лікарем-інтерном, лікарем-педіатром, завідувачкою педіатричного відділення та заступником головного лікаря.