Вівторок 21 травня 2019 р. 12:17 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Шановні фахівці медичних закладів Чернігова!

Щиро вітаю із Днем медичного працівника всіх, хто за покликанням душі і серця обрав професію бути на варті людського життя.

Здоров'я як дар Божий є найвищою цінністю для кожного з нас. Саме Ви допомагаєте берегти його, дозволяєте відчувати світ у всьому багатстві та розмаїтті. Низький уклін і найщиріші слова подяки за Вашу щоденну працю, високий гуманізм і милосердя.

Сердечно зичу Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, добра і щастя, родинного затишку та благополуччя, успіхів у вашій благородній справі. Миру і спокою на рідній землі!

З повагою

Чернігівський міський голова                                     Олександр Соколов

19 червня 2015 р.