19 січня 2015 р.

30 січня – сорок сьома сесія Чернігівської міської ради

Відповідно до пункту 8 частини третьої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Чернігівський міський голова Олександр Соколов видав розпорядження "Про скликання сорок сьомої сесії Чернігівської міської ради шостого скликання".

Пленарне засідання розпочнеться 30 січня 2015 року о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7).

На розгляд сесії вносяться питання:

1. Про місцеві податки.
  2. Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.
  3. Про міський бюджет на 2015 рік.
  4. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 січня 2015 року "Про міський бюджет на 2015 рік" (47 сесія 6 скликання).
  5. Про ліквідацію комунального позашкільного навчального закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа “Чемпіон” Чернігівської міської ради.
  6. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення.
  7. Про План роботи міської ради на 2015 рік.
  8. Про депутатські запити.
  9. Різне.

За інформацією організаційного відділу міської ради