19 грудня 2014 р.

Шановні правоохоронці Чернігова!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем міліції.

Відчуття безпеки для кожного з нас належить до ключових, без нього неможливо уявити нормальну життєдіяльність будь-якої територіальної громади. Щоденно своєю професійною діяльністю Ви забезпечуєте суспільний спокій і порядок, охороняєте життя, здоров'я, майно громадян, робите внесок у розвиток Чернігова. Сьогодні правоохоронці міста й області також сумлінно несуть службу в зоні проведення антитерористичної операції, прагнучи зберегти територіальну цілісність і єдність держави.

Усім представникам мужньої і почесної професії щиро зичу міцного здоров'я, родинного благополуччя, спокійної служби, професійного зростання, щастя і добробуту, миру та добра.

З повагою

Чернігівський міський голова                                                                        Олександр Соколов