1 червня 2007 р.

Олександр Соколов привітав обдарованих дітей Чернігова зі святом

Сьогодні Чернігівський міський голова Олександр Соколов з нагоди свята – Міжнародного дня захисту дітей – зустрівся з обдарованими дітьми міста. Про це повідомили у відділі зв'язків з громадськістю міської ради. На зустріч були запрошені переможці предметних олімпіад, мистецьких конкурсів та спортивних змагань різних рівнів. "Я гордий з того, що саме у нашому місті підростають такі чудові талановиті діти", - сказав у своєму привітанні міський голова. Він підкреслив, що зараз у Чернігові створюються всі умови для всебічного гармонійного розвитку дитини, працює Програма підтримки обдарованої молоді. Також міський голова подякував батьків, вчителів, наставників і тренерів за виховання і розвиток здібностей учнівської молоді. Олександр Соколов побажав юним чернігівцям успіхів у навчанні, нових здобутків в улюблених заняттях, досягнення омріяної мети.