31 жовтня 2014 р.

Шановні чернігівці!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників соціальної сфери.

Ця професія за своїм гуманістичним наповненням і високою місією відграє важливу роль у сучасному житті. Соціальна сфера не обмежується одним видом діяльності, а включає широкий і багатогранний фаховий діапазон, працю тисяч людей – від соціального працівника до державного службовця. Кожного дня їм доводиться вирішувати питання соціального захисту та забезпечення громадян, які найбільше потребують допомоги і підтримки.

З нагоди свята сердечно зичу Вам міцного здоров’я, добра, удачі. Хай Вам завжди щастить у житті, а Ваші благородні справи приносять людям оптимізм, благополуччя і бажання наполегливо працювати задля України і рідного Чернігова.

З повагою
Чернігівський міський голова                                                               Олександр Соколов