20 жовтня 2014 р.

Фестиваль «Поклик серця» вп’яте пройшов у Чернігові

Гала-концерт П’ятого відкритого міського фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Поклик серця» пройшов у Чернігові 19 жовтня в рамках заходів із відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

Учасників та гостей фестивалю привітав заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров. Він, зокрема, зазначив, що приємно в цей складний для держави час бачити такі щирі прояви патріотизму, особливо, з боку молоді, та побажав усім творчих злетів і перемог, добра і щастя, мирного неба над головою.

За інформацією директора міського Палацу культури Анатолія Кирилюка, родзинкою цьогорічного фестивалю став репертуар виконавців: на відміну від попередніх років, коли переважали твори на військову тематику, зараз лунали саме українські пісні.

Лауреатами фестивалю-конкурсу за рішення журі стали:

в номінації «Вокальні ансамблі» диплом третього ступеня здобув вокальний дует у складі Дмитра Гречка та Олександра Лузана;

в номінації «Солісти-вокалісти»

диплом ІІІ ступеня отримали:

• Анастасія Штупун;
  • Дар’я Протченко;
  • Діана Свириденко;

дипломом ІІ ступеня відзначені:

• Вікторія Галамага;
  • Олександр Лузан;
  • Ганна Мекшун;

дипломом І ступеня нагороджені:

• Альона Жежель;
  • Ганна Кабенок;
  • Микола Морозов;
  • Еліна Доман.

Гран-прі фестивалю здобув Олександр Чижков.

Захід організовується п’ятий рік поспіль із метою пропаганди творів громадянського і національно-патріотичного звучання, творів, які оспівують славетні подвиги українського народу, виховання у підростаючого покоління патріотичної свідомості, любові до рідного краю, його історичного минулого.

Відділ зв’язків з громадськістю міської ради