15 січня 2007 р.

Щорічний конкурс на звання „Кращий роботодавець року”

З метою заохочення роботодавців щодо збереження діючих і створення нових робочих місць, збільшення кількості працюючих, підвищення ефективності виробництва, використання робочої сили та пропагування роботодавцями кращого досвіду роботи виконавчим комітетом Чернігівської міської ради проводиться щорічний конкурс на звання „Кращий роботодавець року” за 2006 рік. До участі в конкурсі запрошуються великі, середні та малі підприємства усіх форм власності. Основними критеріями визначення переможців конкурсу є: - виробництво (надання) конкурентноспроможної продукції (робіт, послуг) на внутрішньому та зовнішньому ринках; - кількість діючих, збережених та створених нових робочих місць, у тому числі для інвалідів; - своєчасність виплати заробітної плати, повнота сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) до бюджетів усіх рівнів та до державних цільових фондів; - наявність на підприємстві колективного договору або угоди та забезпечення його виконання; - рівень охорони праці на підприємстві та створення необхідних умов для високопродуктивної праці; - результативність роботи з бронювання робочих місць для працевлаштування громадян у працездатному віці, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці; - виконання нормативу робочих місць для забезпечення працевлаштування інвалідів відповідно до Закону України „Про основи соціальної захищеності інвалідів України”. Додатковими критеріями визначення переможців конкурсу є: - ефективність роботи підприємств з працевлаштуванням незайнятого населення за направленням державної служби зайнятості; - участь підприємства в організації та проведенні оплачуваних громадських робіт; - відсутність на підприємстві страйків протягом звітного періоду. Підведення підсумків міського конкурсу та визначення переможців буде здійснюватись організаційним комітетом 25 січня 2007 року. Строк подання матеріалів до організаційного комітету з проведення конкурсу – до 23 січня 2007 року. За додатковою інформацією звертатись в управління економіки Чернігівської міської ради (вул. Магістратська, 7, каб.15, тел.7-40-54).