5 жовтня 2006 р.

Чернігівці готуються до Покровського ярмарку

У Чернігові цього року вперше буде проведено Покровський ярмарок. Про це повідомили в управлінні культури Чернігівської міської ради. За словами начальника управління культури міськради Олега Васюти, в День козацької слави – 14 жовтня – відбудеться фестиваль культури і мистецтв, а наступного дня в Центральному парку культури та відпочинку планується провести Покровський ярмарок. До участі запрошені провідні підприємства міста, які матимуть добру нагоду представити свою продукцію та розповсюдити інформацію про себе. "Місто повинне бачити своїх виробників," – підкреслила начальник управління економіки міськради Людмила Максименко. 15 жовтня впродовж усього дня в парку триватиме культурна програма, до участі в якій запрошені і творчі або самодіяльні колективи підприємств. Олег Васюта переконаний, що Покровський ярмарок у Чернігові має стати традиційним, адже подібні свята з успіхом проводять чимало районних центрів області.