13 червня 2006 р.

Названі переможці конкурсу „Майбутнє створюється сьогодні”

Підсумки міського дитячого літературного конкурсу „Майбутнє створюємо сьогодні” підбили у Державній податковій інспекції Чернігова. Повідомили у відділі зв’язків з громадськістю, ЗМІ та масово-роз’яснювальної роботи. Семеро чернігівських школярів, що зайняли перші та другі місця, отримали грамоти і подарунки. Переможців конкурсу привітав начальник ДПІ у м. Чернігові Василь Шолох. Він сказав, що за висновком конкурсного журі, всі роботи виконані на достатньо високому рівні, цікаві, змістовні, написані у різних літературних жанрах. Першими преміями відзначені твори у номінаціях - „Оригінальність розкриття теми”(Катерина Корж, гімназія №31), „Найкраще відображення історії податків в Україні” (Роман Мехед, ЗНЗ №32) та „Виховна функція” (Ганна Салій, ЗНЗ №3). Василь Шолох висловив упевненість, що у майбутньому учасники конкурсу обов’язково будуть людьми з високою податковою культурою, законослухняними громадянами, які докладатимуть зусиль для розвитку і процвітання держави. „Прекрасно, що у шкільному віці ви виявляєте громадську активність, маєте свої погляди на суспільне життя в Україні, оцінюєте важливість добровільної сплати податків”, - підсумував він.