7 червня 2006 р.

У ДПІ м. Чернігова пройшла Інтернет-конференція

Вперше в Чернігові відбулася Інтернет-конференція з начальником державної податкової інспекції Василем Шолохом. Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю, ЗМІ та масово-роз’яснювальної роботи. Протягом двох годин в режимі „он-лайн” Василь Шолох відповідав на запитання відвідувачів Інтернет-видання „Високий Вал”. Переважна більшість з них цікавилися змінами і пільгами в оподаткуванні, роботою Єдиного офісу в місті, отриманням консультацій зі сплати податків та інше. Як зазначив Василь Шолох, Інтернет-конференція – цікава форма спілкування з платниками податків, можливість для них отримати миттєву відповідь на запитання, що цікавить. Інтернет-конференція відбулася в рамках спільного проекту Чернігівської незалежної медіа-профспілки та „Високого Валу” під назвою „Підготовка аналітично-дискусійних програм з проблем Чернігівського регіону”. За словами голови Чернігівської незалежної медіа-профспілки Владислава Савенка, Інтернет-конференції з керівниками державних структур відбуватимуться протягом наступного півроку кожні два тижні. До того ж, запитання-відповіді конференцій дублюватимуться у радіо- та телеверсіях, а також у друкованих ЗМІ.