28 лютого 2006 р.

Перспективи покращання прибирання та озеленення Чернігова

На черговому засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради вивчалася робота комунального автотранспортного підприємства №2528 і комунального ремонтно-будівельного підприємства "Зеленбуд" щодо забезпечення належного санітарного стану в місті. Повідомили у прес-службі Чернігівської міської ради. Міський голова Олександр Соколов піддав різкій критиці діяльність обох підприємств. Він, зокрема, наголосив, що керівництво не шукає нових шляхів і методів організації роботи, не орієнтується в сучасних ринкових умовах. Збільшення обсягів бюджетного фінансування протягом останніх років майже не сприяло підвищенню ефективності прибирання та озеленення міста. Олександр Соколов доручив керівникам управління економіки та житлово-комунального господарства міськради ретельно проаналізувати сучасний стан обох підприємств та розробити дієві заходи щодо термінового покращання їх роботи. Пропонується також змінити систему розрахунків, запровадивши оплату між замовником та виконавцем за фактичні обсяги прибраних площ (м²) міських вулиць та тротуарів. Це стимулюватиме виконавців до нарощування обсягів прибраних територій. У діяльності КРБП "Зеленбуд" рекомендується якісно змінити підхід до виконання робіт на замовлення. Міський голова запропонував укладати угоди на озеленення з замовниками будівництва на території міста. "У такий спосіб "зеленбудівці" матимуть постійні замовлення, а місто збереже статус одного з найзеленіших обласних центрів України", - сказав Олександр Соколов.