23 лютого 2006 р.

Чернігівські військовослужбовці отримали житло

У Чернігові 68 родин військовослужбовців напередодні Дня захисника Вітчизни стали новоселами у 9-поверховому будинку по вулиці Курсанта Єськова. Ключі від квартир вручили новоселам начальник територіального управління "Північ" генерал-майор Сергій Бесараб та Чернігівський міський голова Олександр Соколов. За словами Сергія Бесараба, питання забезпечення житлом військовослужбовців у Чернігові вирішується краще, ніж в інших містах України. "Я прибув до Чернігівського гарнізону півроку тому, і тут ситуація з виділенням житла для військових краща, ніж, скажімо, в місцях мого попереднього проходження служби," – сказав він. На квартирній черзі перебувають ще до 600 родин військових Чернігівського гарнізону. Міський голова зазначив, що вже за кілька років черга на житло для військових закінчиться. У 2005 році на розвиток будівельної галузі Чернігова Північне управління капітального будівництва Міністерства оборони України витратило майже 36 млн. грн. Це досить вагома частка, якщо загальна сума освоєних у будівництві житла коштів за минулий рік склала 150 млн. грн.