21 лютого 2006 р.

Чернігівський міський голова зустрівся з ветеранським активом міста

Напередодні Дня захисника Вітчизни міський голова Олександр Соколов зустрівся з ветеранським активом Чернігова. Він привітав ветеранів зі святом, вручив Почесні грамоти міської ради та виконавчого комітету, а також розповів про основні тенденції розвитку міста. Відповідаючи на запитання, міський голова повідомив, що у Чернігові цієї весни буде збережена практика пільгових перевезень до дачних масивів. "Ми будемо докладати усіх зусиль, щоб ветерани і люди похилого віку відчували турботу про себе і підтримку, ", - сказав Олександр Соколов. Він підкреслив, що Чернігів чи не єдине місто в Україні, де збережені пільгові перевезення до дач. Ветерани цікавилися благоустроєм Чернігова, впровадженням нової схеми прибирання міста, дотриманням правопорядку.