17 січня 2006 р.

У Чернігові виявили майже кілограм ртуті

У Чернігові поблизу гіпер-маркета "Вена" минулих вихідних була виявлена розлита ртуть, - повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Олександр Кузнєцов. За його словами, небезпечну речовину виявила охорона гіпермаркета. На місце події прибула оперативна група управління та міського відділу міліції. На площі 8-9 квадратних метрів у різних місцях було зібрано майже кілограм ртуті. "Ртуть буде передана на утилізацію оперативно-рятувальній службі у місті Києві. Звідки і чому вона потрапила на територію біля магазину у Чернігові, з'ясують правоохоронні органи", - зазначив Олександр Кузнєцов. Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради, у місті стався ще один надзвичайний випадок з ртуттю: дитина (1,8 років) розбила термометр і ймовірно проковтнула краплю ртуті. Працівники управління знешкодили небезпечну речовину у квартирі, а дитина зараз перебуває у лікарні.