25 червня 2008 р.

Розкрито вбивство директора КП "Чернігівбудінвест"

Убивство директора КП "Чернігівбудінвест" Володимира Бондаренка розкрито, правоохоронці затримали чотирьох підозрюваних у вчиненні злочину . Повідомив журналістам під час прес-конференції начальник УМВС у Чернігівській області Іван Катеринчук. За його словами, розслідування цієї резонансної у регіоні справи працівники органів внутрішніх справ розпочали фактично з нуля. Проте на десятий день встановили ймовірних злочинців. Трьох з них правоохоронці затримали 21 березня на різних квартирах у Чернігові, а організатора злочину – 5 червня. Усі вони – жителі Чернігова, декілька з них уже мали судимість. Як пояснив головний міліціонер Чернігівщини, слідчо-оперативна група розглядала кілька версій, серед яких – і замовне вбивство, пов'язане з професійною діяльністю загиблого. І.Катеринчук підкреслив, що ця сьогодні версія не підтверджується, хоча остаточно не відкидається. Основним мотивом злочину він поки що називає корисливий. Злочинці з квартири Бондаренка у Чернігові викрали значну суму грошей та золоті прикраси. За поясненнями затриманих, скоювати вбивство вони не мали наміру. Слідство у справі триває, його проводить слідче управління УМВС в області. 1 березня у с. Ульянівка під Черніговом вбито керівника міського комунального підприємства "Чернігівбудінвест" 67-річного Володимира Бондаренка. Кримінальну справу було порушено за ознаками злочинів, передбачених ст.ст. 121 ч.2, 187 ч.4, 190 ч.3 Кримінального кодексу України. Міський голова Олександр Соколов висловив переконання, що винні у скоєнні злочину будуть справедливо покарані.