Неділя 16 червня 2019 р. 16:29 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Особливі діти Чернігова відвідали міський пляж та каталися Десною

Особливі діти – учні НРЦ-2 сьогодні подорожували плотом по Десні та відвідали міський пляж «Золотий берег». Для більшої частини цих діток таке дозвілля в житті перше, адже вони пересуваються на інвалідних візках.

Допомогли організувати захід заступник міського голови Андрій Черненко, начальник КП «Паркування та ринок» Микола Гоголь, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Григорій Годун та директорка НРЦ-2 Регіна Гусак.

Пришвартувавши плот до берега, працівники міського пляжу перенесли діток на новозбудований інклюзивний дитячий майданчик, де вони мали змогу покататися на гойдалках, погратися в пісочниці та ін. Всіх учнів пригостили морозивом та фруктами.

Директорка НРЦ-2 Регіна Гусак каже, що подібний захід для учнів цього закладу організований вперше і він є випробувальним. У подальшому цей напрямок дозвілля будуть тільки розвивати.

06 червня 2019 р.
Чи підтримуєте Ви ліквідацію районних в Чернігові рад (Деснянської та Новозаводської)?