Неділя 16 червня 2019 р. 15:55 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Тренінг для енергоменеджерів лікарень Чернігова. АНОНС

23 і 24 травня (четвер-п’ятниця) у Чернігові проходитиме тренінг для енергоменеджерів лікарень «Використання вимірювального обладнання (частина 2)». Під час заходу обговорюватимуть стратегію реновації та обслуговування будівель медичних закладів, досвід реалізації проектів з комплексної термомодернізації будівель.

Додатково відбудуться презентація та вручення наборів спеціального вимірювального обладнання для енергоменеджерів.

Захід відбудеться у рамках проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», що виконується спільно з німецьким товариством з міжнародного співробітництва GIZ. Нагадуємо, що в рамках співпраці із GIZ у Чернігові реалізують пілотний проект з сучасної термореновації міського пологового будинку.

Початок: 10.00 год.

Місце проведення: готель «Reikartz Чернігів» (Чернігів, вул.Гетьмана Полуботка, 22/28).

Запрошуються ЗМІ для висвітлення заходу.

Програма тренінгу

21 травня 2019 р.
Чи підтримуєте Ви ліквідацію районних в Чернігові рад (Деснянської та Новозаводської)?