20 травня 2019 р.

Погоджувальна рада затвердила перелік питань 42 сесії 7 скликання

Засідання погоджувальної ради, яка узгодила питання, що виносяться на сесію Чернігівської міської ради 30 травня, відбулося на Магістратській, 7 сьогодні, 20 травня.

Рада погодила перелік проектів рішень, підготовлених структурними підрозділами міської ради. Докладніше з цим переліком можна ознайомитися в розділі «Актуально», а зі змістом проектів – у розділі «Публічна інформація» офіційного веб-порталу Чернігівської міської ради.

Чернігівський міський голова на засіданні погоджувальної ради вкотре наголосив на тому, що всі питання, які виносяться на розгляд сесії, треба заздалегідь ретельно вивчати в депутатських комісіях. Усі проблемні моменти – виявляти та ще до сесії знаходити їх рішення, залучаючи всіх причетних та всі потрібні ресурси: документи, фахівців тощо.

Я кожного дня буду на робочому місці і на зв'язку. Якщо є робочі питання по сесії – заходьте,- звернувся Владислав Атрошенко до голів депутатських фракцій.