22 березня 2019 р.

25-26 березня в Чернігові - Всеукраїнський музичний конкурс ім. Левка Ревуцького

Всеукраїнський музичний конкурс імені Левка Ревуцького – ювілейна, десятирічна традиція м. Чернігова! Захід сприяє приверненню уваги до мистецтва, особистостей, що його творили, тим самим, зміцнює патріотичні почуття містян та гостей міста, учасників, а також підносить культурно-туристичний імідж міста Легенд. Конкурс носить ім’я Левка Миколайовича Ревуцького – вихідця з Чернігівщини, композитора зі світовим ім’ям, педагога, піаніста, музичного і громадського діяча, доктора мистецтвознавства, академіка АН УРСР.

Унікальність саме цього конкурсу полягає в тому, що конкурсанти старшої вікової категорії у ІІ турі грають на одній сцені з академічним симофнічним оркестром Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм (художний керівник та головний диригент, Заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач).

Вперше у 2019 році введена номінація «теорія музики, сольфеджіо» для учнів старших класів мистецьких шкіл та середніх спеціальних музичних шкіл України. Відтак, конкурс отримує новий статус – «Всеукраїнський МУЗИЧНИЙ» імені Левка Ревуцького.

На конкурсі буде представлено сім областей України (Київська, Харківська, Волинська, Черкаська, Полтавська, Житомирська та Чернігівська). Загальна кількість учасників – 31.

Організатори конкурсу - Управління культури та туризму Чернігівської міської ради та Чернігівська музична школа №1 ім. С. Вільконського. Конкурс проводиться за підтримки чернігівського міського голови Владислава Атрошенка.

• 03 – 06 травня 2004 р. – другий міжрегіональний відкритий конкурс юних піаністів «Чернігів скликає таланти»
  • 03 – 06 травня 2006 р. – Всеукраїнський конкурс юних піаністів «Чернігів скликає таланти»
  • 21 – 25 квітня 2008 р. – ІІІ Всеукраїнський конкурс юних піаністів «Чернігів скликкє таланти»
  • 14 – 17 травня 2010 р. – ІV – Всеукраїнський конкурс юних піаністів «Черінігів скликає таланти»