21 березня 2019 р.

Конкурс дитячого малюнку «Споживач очима дітей»

З нагоди святкування Всесвітнього дня захисту прав споживачів, з метою виховання свідомого споживача, звернення уваги підростаючого покоління до правильного вибору та придбання якісних та безпечних товарів, робіт та послуг; популяризації обізнаності своїх прав як споживача серед дітей; розвитку творчого потенціалу дітей Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області з 11 до 29 березня проводить конкурс дитячого малюнку «Споживач очима дітей».

Учасниками конкурсу можуть стати діти віком від 6 до 13 років, яка проживає на території Чернігівської області. Кожний учасник конкурсу має можливість проявити свої творчі здібності.

Конкурсні роботи (малюнки) мають стосуватися теми вибору придбання якісних та безпечних товарів, робіт та послуг, захисту прав споживача тощо.

Вимоги до робіт (малюнків) учасників виставки-конкурсу:

1. Розмір роботи має бути  в форматі А4.

2. Відповідність роботи темі конкурсу.

3. На кожній конкурсній роботі необхідно зазначити:

• назву роботи, техніку виконання (українською мовою);
  • прізвище, повне ім’я та вік автора конкурсної роботи (українською мовою);
  • населений пункт проживання та контактний номер телефону одного з батьків.

Від кожного учасника приймається лише 1 робота. Організатор конкурсу має право на подальше використання поданих робіт.

Критерії оцінки конкурсних робіт (малюнків):

- актуальність та повнота розкриття теми;

- творчий підхід (забороняється копіювання та запозичення тем з відомих робіт тощо);

- естетичність роботи;

- організатор конкурсу може висловити власну думку щодо надання переваги при визначенні переможця.

Конкурсні малюнки передаються особисто, через уповноважених осіб, поштою чи кур’єрською службою на адресу каб. 202, вул. Коцюбинського, 41-А, м. Чернігів, індекс 14000, Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, з позначкою «На конкурс».

Організатором конкурсу передбачені призові місця в двох вікових категоріях 6-10 років та 11-13 років. Автори робіт будуть нагороджені грошовою премією (в кожній віковій категорії) за 1 місце – 500 грн, 2 місце – 300 грн, 3 місце – 200 грн.

Переможці конкурсу будуть визначені 5 квітня 2019 року.

За інформацією можна звернутися за телефоном (0462) 678-200, (099) 721-91-16 Прокопенко Юлія.