П’ятниця 24 травня 2019 р. 10:25 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Погоджувальна рада затвердила перелік питань березневої сесії Чернігівської міської ради

Засідання Погоджувальної ради перед сороковою сесією Чернігівської міської ради сьомого скликання, яка запланова на 21 березня, відбулося в Чернігівській міській раді сьогодні, 14 березня.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко уточнив на Погоджувальній раді, що перенесення сесії з традиційних дат на більш ранні числа місяця пов’язане з виборчим процесом та доцільністю розведення в часі цих двох подій.

Також він вкотре закликав депутатів відкрито висловлювати як у депутатських комісіях, так і особисто йому всі зауваження та пропозиції щодо проектів рішень. Але попросив робити це заздалегідь, щоби була можливість узгодити позиції й напрацювати більш якісне спільне рішення.

- Ми повинні виходити в сесійну залу з консенсусною позицією і показати, що для нас Чернігів – понад усе, - наголосив міський голова.

Рада погодила проект порядку денного сесії та відповідні проекти рішень до них. Ознайомитися з ними можна на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради в розділі «Публічна інформація».

14 березня 2019 р.