Понеділок 25 березня 2019 р. 22:33 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

У Чернігові скляні зупинки будуть по-європейському чистими

Мийники  чернігівських зупинок відкрили  сезон. На цих фотографіях, зроблених сьогодні  - перша бригада мийників  зупинок громадського транспорту, за утримання  яких відповідає комунальне підприємство АТП-2528 Чернігівської міської ради.

11 березня пані Світлана та Наталія  планують помити  п’ять зупинок різної площі:  біля філармонії, Катерининської церкви, на вулиці Пушкіна  та ще дві на вулиці Преображенській .

З настанням повноцінно теплої погоди скляні зупинки  в центральній частині міста митиме дві мобільні бригади  на новеньких  економічних вантажо-пасажирських автомобілях «Фіат». Ще одна бригада обслуговуватиме віддалені райони та зупинки на об’їзних дорогах.

Нагадаємо, минулий сезон миття зупинок громадського транспорту  закінчився в кінці жовтня.

ВІДЕО:  https://youtu.be/D72DxNTLgjw

Прес-служба Чернігівської міської ради за інф. КП "АТП 2528"

11 березня 2019 р.