Понеділок 17 червня 2019 р. 00:04 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

У Чернігові міська влада допомагає підприємцям просувати свої товари та послуги в Україні та за кордоном

У рамках Програми підтримки малого та середнього підприємництва у Чернігові на 2017-2020 роки міська влада пропонує місцевому бізнесу допомогу: часткове відшкодування витрат на участь у виставково-ярмаркових заходах. Компенсація здійснюється за рахунок коштів міського бюджету.

Така допомога, на думку міської влади, підтримує місцевих товаровиробників у просуванні їх продукції на зовнішніх і регіональних ринках.

Компенсують витрати, які пов’язані безпосередньо з організацією виставок та ярмарків, технічним забезпеченням, облаштуванням експозиції, публікаціями у каталогах. Таким чином відшкодовують до 30% фактичних витрат, але не більше: 

  • 50 тис. грн у разі безпосередньої участі підприємства у виставково-ярмаркових заходах;
  • 5 тис. грн у разі заочної участі підприємства у виставково-ярмаркових заходах, приміром, через публікацію у каталах заходів.

За останні роки таку компенсацію на загальну суму 316 тис. грн отримали чернігівські підприємства за підсумками участі у 10 виставках, які пройшли в Україні, Великій Британії, Німеччині, ОАЕ, Білорусі та Китаї.

Умови та порядок отримання компенсації за посиланням.

Більше: Чернігівське підприємство отримає компенсацію за участь у міжнародній виставціЗа повідомленням Управління економічного розвитку міської ради

26 лютого 2019 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Чи підтримуєте Ви ліквідацію районних в Чернігові рад (Деснянської та Новозаводської)?
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.