Вівторок 19 лютого 2019 р. 16:58 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Що робити, коли порушуються права споживача нехарчової продукції?

З метою системного підходу та упорядкування звернень споживачів про порушення їх прав суб’єктами господарювання у разі придбання нехарчової продукції Мінекономрозвитку за участю проекту «Експертна підтримка врядування та економічного розвитку» (EDGE) розробило відповідну форму щодо написання споживачами такого звернення.

У разі порушення прав споживача нехарчової продукції кожен громадянин може звернутися напряму до Держпродспоживслужби (01001, м. Київ, вул. Б.Грінченка,1), або до її територіальних органів. Адреси та телефони територіальних органів розміщені на сайті Держпродспоживслужби.

Форму звернення про порушення прав споживачів у разі придбання нехарчової продукції, а також іншу корисну інформацію можна знайти на сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

31 січня 2019 р.