17 січня 2019 р.

Напередодні Водохреща рятувальники нагадують громадянам про небезпеку замерзлих водойм

19 січня в Україні відзначатимуть одне із важливих релігійних свят — Водохреще. У цей день питання безпеки на льоду та біля водоймищ набуває особливої актуальності, адже не всі громадяни відповідально ставляться до власної безпеки, обираючи місце для занурення.

З метою профілактики нещасним випадкам, рятувальники Чернігівщини посилюють роз'яснювальну роботу серед населення, патрулюють водойми та проводять профілактичні рейди.

Управління ДСНС України у Чернігівській області застерігає:

- вживання алкогольних напоїв до занурення категорично ЗАБОРОНЕНО!

- занурюватися (купатися) треба лише в спеціально обладнаних ополонках біля берега, під доглядом рятувальників та медичних працівників;

- перед купанням необхідно розігріти тіло фізичними вправами;

- занурюватися найкраще по шию, не замочивши голову, щоб уникнути різкого переохолодження та шоку від холоду;

- не перебувайте в ополонці більше 1 хвилини, щоб уникнути загального переохолодження організму;

- якщо з вами дитина, слідкуйте за нею та тримайте за руку під час занурення в ополонку.

Чернігівські рятувальники закликають дбати про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких, не нехтувати правилами безпечної поведінки на льоду.

За інформацією Управління ДСНС України у Чернігівській області