Середа 26 червня 2019 р. 08:42 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівські ялинки після новорічних свят готові віддати всім бажаючим

Чернігівські ЖЕКи просять містян після новорічних свят складати використані ялинки біля контейнерних майданчиків.  Їх достатньо, тому  додаткових місць для збору ялинок у місті не робитимуть. Натомість, місця розташування майданчиків добре відомі всім суб’єктам господарювання – здебільшого це малі підприємства – які традиційно з року в рік забирають певну кількість ялинок для подальшого використання. В основному, як паливний матеріал.

Як розповіли прес-службі міської ради керівники КП «Новозаводське» Віталій Морський та КП «Деснянське» Віктор Пригара, на умовах самовивозу забрати ці ялинки може будь-хто. У деяких випадках комунальні підприємства готові навіть допомогти завантажити деревця. Якщо є така потреба – підкажуть, де розташовані майданчики і на якому з них ялинок багато. Звернутися може будь-хто.

Наприклад, з території Новозаводського району, за словами Віталія Морського, таким чином забирають і вивозять більшу частину викинутих чернігівцями сухих ялин і сосен.

Те ж, що залишиться, комунальні підприємства мусять вивезти на міське звалище. Оскільки там цілі деревця не приймають, у місцях збору їх спочатку будуть подрібнювати. Знову ж таки: якщо хтось із суб’єктів господарювання має потребу в такій подрібненій хвойній деревині – може звернутися до ЖЕКу і забрати її безкоштовно.

Довідково. При догляді за парками і скверами Чернігова подрібнена деревина використовується. Але, за словами керівника КП «Зеленбуд» Романа Старікова, підприємство саме подрібнює зрізані гілки і такою сировиною забезпечене, додатково її зараз не потрібно.

08 січня 2019 р.