10 грудня 2018 р.

У суботу-неділю Чернігів прибирали від мокрого снігу

Цими вихідними 8-9 грудня - у Чернігові випав мокрий сніг. Найбільша інтенсивність опадів припала на ніч суботи та день неділі.

Для прибирання міста всі комунальні підприємства працювали в штатному режимі. А все необхідне для розчищення доріг та зупинок громадського транспорту, тротуарів, міждворових проїздів комунальні служби підготували завчасно.

Як повідомили у КП «АТП-2528» у суботу о 18:00 на прибирання першого снігу виїхало одразу 11 машин та 1 навантажувач. Пізніше до них доєдналися 7 тракторів. Підприємство забезпечує прибирання доріг, зупинок громадського транспорту, тротуарів.

Зранку у неділю до прибирання прибудинкової територію у спальних мікрорайонах міста приєдналися працівники та техніка ЖЕКів.

Для прикладу, у неділю від снігу двори, які знаходяться в обслуговуванні КП «ЖЕК-10» прибирало 5 тракторів і близько 70 двірників.