Вівторок 11 грудня 2018 р. 20:46 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Вітання з Днем Збройних Сил України!

Шановні військовослужбовці!

Прийміть вітання із Днем Збройних Сил України!

Сьогодні українська армія та її воїни – це гордість та опора держави, всіх громадян України. Зростає професійність Збройних Сил, бійці опановують нові зразки військової техніки, здобувають досвід під час навчань та реальних бойових дій.

Сьогодні люди вірять в армію, довіряють їй своє життя і самі готові у разі потреби допомагати захисту держави.

Розділяю впевненість у тому, що на сучасному етапі тільки сильна та професійна армія здатна захистити нашу державу від зазіхань зовнішнього агресора.

Від себе особисто та всієї громади Чернігова дякую за вашу службу і захист нашої країни.

Бажаю всім військовим здоров’я, незламного духу та віри у високому покликанні - служіння Україні. А ще щастя та злагоди в родинах.

З Днем Збройних Сил України!

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко

06 грудня 2018 р.