21 листопада 2018 р.

Обслуговувати об’єкти благоустрою потрібно з обережністю

Великогабаритна техніка не повинна заїжджати на тротуари і руйнувати те, що зроблено в місті за бюджетні кошти. Прибирати їх необхідно, але робити це мають трактори менші за розміром, аби не пошкодити плитку та бордюри. На цьому наголосив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко вчора, 20 листопада, на ранковій нараді.

Це саме стосується і розчищення від льоду тротуарів на вулицях, у парках та скверах міста.

Тож міський голова вчергове дав доручення щодо проведення роз’яснювальної роботи, в першу чергу, з працівниками КП «Зеленбуд» стосовно дбайливого ставлення до об’єктів благоустрою.

Усі роботи по обслуговуванню, особливо це стосується працівників КП «Зеленбуд», повинні робитися обережно. Необхідно зібрати весь колектив і провести роз’яснювальну роботу з працівниками. Треба ще раз їм пояснити, що велика техніка не повинна їздити по тротуарам. Мені шкода, коли ми самі ламаємо те, що зробили за бюджетні кошти, - сказав Владислав Атрошенко.

Відеосюжет ТРА «Новий Чернігів»