Середа 21 листопада 2018 р. 10:50 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

З 19 січня працюватиме школа Амбасадорів Чернігова

Управління культури та туризму Чернігівської міської ради з 19 січня 2019 року відкриває школу Амбасадорів Чернігова.

Усі, хто бажає стати її учнем, дізнатися більше про рідне місто, бути дипломованим послом Чернігова, обов’язково повинні зареєструватися -https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdHqh2UTcRT3sBJCe…/viewform.

Упродовж навчального курсу, який проходитиме з січня по травень, учасники знайомитимуться з історією та культурою Чернігова, матимуть можливість поспілкуватися зі старожилами та видатними людьми міста, а також дізнаються про зниклі пам’ятки та вулиці, новобудови, політику, релігію, моду, гастрономію та багато іншого.

Крім того, розроблятимуться нові екскурсійні маршрути, розширюватиметься база екскурсоводів міста.

Заняття будуть проходити через суботу з 16:00 по 17:30 у Туристичному інформаційному центрі Чернігівської міської ради(вул. Шевченка, 9).

08 листопада 2018 р.