Середа 21 листопада 2018 р. 10:31 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Інформація про місця ремонтних робіт на підземних мережах по м. Чернігову

Шановні чернігівці!

З метою повного та об'єктивного інформування, а також допомоги громадському контролю веб-портал Чернігівської міської ради розміщатиме інформацію про адреси ремонтних робіт з розкриттям грунту, які проводяться на території міста КП "Чернігівводоканал", ПАТ «Облтеплокомуненерго» і КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТЕХНОВА».

Переліки надані цими підприємствами:

Інформація про проведення ремонтних робіт на підземних мережах КП «Чернігівводоканал» станом на 06.11.2018 р.

Інформація про проведення ремонтних робіт на підземних мережах ПАТ «Облтеплокомуненерго» станом на 05.11.2018 р.

Інформація про проведення ремонтних робіт на підземних мережах КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТЕХНОВА» станом на 05.11.2018 р.

Причина того, що кількість таких робіт значна - старіння підземних трубопроводів міста, у зв'язку з чим кількість аварійних ситуацій на них постійно збільшується.

На офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради дані про ці ремонтні роботи періодично оновлюватимуться.

05 листопада 2018 р.