Середа 21 листопада 2018 р. 10:52 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

У Чернігові сезонну техніку готують до роботи взимку

Комунальне підприємство «АТП-2528» Чернігівської міської ради готує спеціалізовану, сезонну техніку марки ЗІЛ, яка ще не використала свій повний ресурс, для прибирання снігу цієї зими.

Універсальна техніка, яка закуплена в системі Prozorro у кінці 2016-го та 2017 року, марки МАЗ готується до «перевзуття» - навішування відвалів для снігу та заміна кузовів на ємності для піско-сольової суміші.

Як вже повідомлялося, згідно з рішенням виконавчого комітету, місто закупить за тендерними процедурами автомобілі для підвозу робітників, які займаються благоустроєм міста, сміттєвоз із заднім завантаженням, ще 2 сміттєвози для обслуговування заглиблених контейнерів та іншу техніку на загальну суму 23,8 млн грн.

За повідомленням КП «АТП-2528»

05 листопада 2018 р.