Середа 21 листопада 2018 р. 09:30 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Ковдри для дітей у День соціального працівника

На сьогодні соціальна робота стала частиною політики держави. Це нелегка, але благородна справа, адже потребує не тільки професіоналізму та компетентності, а й високих особистих якостей соціальних працівників. Найважливішою рисою характеру людей, які обрали цю професію, є людяність.

Напередодні Дня працівників соціальної сфери (відзначався вчора, 4 листопада) служба у справах дітей Новозаводської районної у м.Чернігові ради провела захід для дітей найбільш вразливих категорій, а саме: дітей з інвалідністю, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та тих, які виховуються в багатодітних родинах.

За сприяння депутата цієї районної ради Алли Клименок діти отримали теплі ковдри, які будуть зігрівати їх у холодну пору року, як зігрівають своїм теплом і піклуванням підопічних працівники соціальної сфери.

За інф. Новозаводської в м. Чернігові ради

05 листопада 2018 р.